• Головна
  • Україна запускає тестування мережі 5G - Федоров
16:10, 2 листопада 2024 р.

Україна запускає тестування мережі 5G - Федоров

Україна запускає тестування мережі 5G - Федоров

Уряд ухвалив зміни до постанови про використання радіочастот і в трьох містах України запускає тестування мережі 5G.

Про це повідомив міністр цифрової трансформації України Михайло Федоров.

Пілотний проєкт триватиме два роки у двох етапах та охопить три міста. Мета — перевірити сумісність 5G з військовим обладнанням. Цим займуться НКЕК та Український державний центр радіочастот.

5G здатен передавати дані в десять разів швидше, ніж 4G, що відкриває нові можливості для передачі великих обсягів інформації на високих швидкостях. За планом, повноцінний запуск 5G в Україні відбудеться до 2030 року.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Україна #Мінцифра #5G
ТОП новини
У травні в Україні вдарить потужний мороз, навіть експерти налякані такою температурою: гроза і град сунуть на тлі шквалів
ТЦК ідуть з терміновими перевірками у ці місця по чоловіків, лише 8 категорій осіб чіпати не будуть: мобілізація, ЗСУ (ВІДЕО)
Худоба тероризує селище на Тернопільщині, дійшло до крові: люди просять владу про допомогу (ВІДЕО)
Мороз вдарить раптово прямо завтра, в Україні такого стрибка температури не чекали: в якій області рине дощ і злива?
Оголошення
live comments feed...