• Головна
  • Тернопільщина готується до весняної повені
14:17, 7 лютого 2011 р.

Тернопільщина готується до весняної повені

Відповідне доручення дано з метою запобігання виникненню надзвичайних ситуацій, пов'язаних із проходженням весняної повені та дощових паводків.

Акцент буде зроблено на визначенні готовності та перевірці технічного стану основних гідроспоруд, систем запобігання виникненню надзвичайних ситуацій на гідроелектростанціях та водосховищах області.

Головам райдержадміністрацій, виконкомові Тернопільської міськради доручено забезпечити готовність водосховищ, водогосподарських і гідротехнічних споруд, ставків, меліоративних систем та об'єктів, які знаходяться в зоні впливу шкідливої дії вод до пропуску весняної повені та паводків.

Особливу увагу буде звернено на стан об'єктів забезпечення життєдіяльності населення і галузей економіки, у тому числі мостів, тунелів, ліній зв’язку та електромереж, теплоцентралей, систем зливної каналізації тощо.

Крім того в лютому буде проведено тренування органів управлінь і формувань Тернопільської територіальної підсистеми цивільного захисту щодо виконання завдань під час пропуску льодоходу та повені.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...