• Головна
  • Молоденька чупакабра тероризує село на Тернопільщині
14:28, 8 лютого 2011 р.

Молоденька чупакабра тероризує село на Тернопільщині

У Тернопільській області мешканці села Оленівка Гусятинського району другий місяць поспіль бачать чупакабру.

У січні істота вбивала і висмоктувала кров у кролів на подвір'ях селян. Тепер, коли люди сховали домашніх тварин у закриті приміщення, невідому істоту бачать здалеку. Вона постійно з'являється на полях і городах.

"Якраз вчора хлопці з села бачили її біля дороги. За описом те ж саме, що і я бачила - у висоту метр з чимось, руда, вовни мало. На голові довгі гострі вуха, і задні ноги довші за передні - як у кенгуру ", - розповіла мешканка Оленівки Оксана Бородай.

Жінка розповідає, що бачила невідому тварину в середині січня. Мовляв, почула на вулиці шум і вибігла подивитися.

Чупакабра сиділа у великій клітці, де тримали кроликів. Злякавшись, жінка втекла в будинок, а коли повернулася назад з чоловіком, то тварини вже не було, - залишився тільки мертвий кролик.

Селянка вважає, що бачила молоду чупакабру.

"Дивилася в інтернеті, то там вони з іклами - ще страшніше. А та була молоденька - місяця два-три, мабуть. Ще не настільки страшна на вигляд", - сказала жінка.

Жителі Оленівки не знають, звідки взялася невідома тварина. Припускають, що може ховатися в лісосмузі недалеко від села.

"Але, може, і далеко від села живе. Я читала, що ця тварина по 60 кілометрів на день пробігає. Дочка зі школи прийшла, там хтось говорив, що чупакабра з секретних лабораторій втекла, там експерименти робили, схрещували тварин", - сказала жінка.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...