• Головна
  • У Тернополі студентам запропонували реставрувати замки
16:40, 8 лютого 2011 р.

У Тернополі студентам запропонували реставрувати замки

Тернопільським студентам запропонували долучитись до роботи у волонтерських групах щодо здійснення археологічних та реставраційних робіт на об’єктах Національного заповідника – замкових комплексах. Така пропозиція прозвучала на засіданні круглого столу на тему: «Актуальні питання використання об’єктів історичної спадщини області з туристичною метою». Місцем проведення заходу було обрано Галицький інститут ім. В.Чорновола.

Бакалаври з туризму мали можливість поспілкуватися з науковими працівниками Національного заповідника Лещишиним Анатолієм та Софією Фецович, які поділилися власним баченням шляхів розвитку туристичного потенціалу Тернополя та розробки туристичного бренду нашого міста шляхом широкої популяризації об’єктів історичної спадщини, які збереглися у центральній частині міста та становлять його славу.

Особливу увагу майбутніх працівників галузі туризму привернула презентація відео, фото та інших матеріалів, розміщених на історичному веб-порталі www.tarnopil.info, присвячена Тернополю та області у період із 1540 року до сьогодення, а також пропозиції щодо перетворення туристичної галузі області у прибуткову сферу.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...