• Головна
  • Тривога у місті: повідомили про замінування двох шкіл
11:37, 1 жовтня 2025 р.

Тривога у місті: повідомили про замінування двох шкіл

Тривога у місті: повідомили про замінування двох шкіл

Сьогодні, 1 жовтня, надійшло повідомлення про замінування шкіл.

Очевидці повідомляють про можливе замінування 15-ї та 16-ї шкіл.

На місце події вже виїхали правоохоронці та вибухотехніки для перевірки інформації та забезпечення безпеки учнів і персоналу.

Наразі навчальні заклади тимчасово евакуйовані. Поліція просить громадян зберігати спокій і не поширювати неперевірену інформацію. Обставини повідомлення встановлюються, проводяться всі необхідні заходи для недопущення небезпеки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#замінування #школи #тернопіль #учні #евакуація
ТОП новини
"ТЦК не відпустить 60-річних чоловіків з однією професією, нові заходи накриють пенсіонерів на вулицях": мобілізація та ВЛК
"Тариф на світло зменшиться у 2 рази восени": названо умову для початку дії нової ціни за 1 кВт·год
"За кілька тижнів планували вітати її з ювілеєм": обірвалося життя однієї з керівниць КП «Тернопільводканал»
"Тариф на електрику підвищили на 25%, нові ціни для українців з 1 вересня": вартість світла підскочила на десятки відсотків
Оголошення