• Головна
  • На Тернопільщині безробітні працюватимуть охоронниками
12:39, 11 лютого 2011 р.

На Тернопільщині безробітні працюватимуть охоронниками

У Кременецькому райцентрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення Рівненської філії приватного охоронного підприємства «Ястрєб». Підприємству потрібні були двадцять охоронників чоловічої та жіночої статі.

Фахівці РЦЗ провели підготовчу роботу: вимоги  до претендентів на робочі місця довели до відома безробітних під час особистих прийомів. Інформацію про потребу в працівниках розмістили на Дошці оголошень. Підготовча робота посприяла тому, що на ярмарок завітало 55 осіб, в тому числі 31 безробітний.

Учасники  міні-ярмарку  були розділені на дві групи. З однією з них провів зустріч начальник відділу кадрів «Ястрєба» С. М. Жуковський, з іншою –  начальник відділу безпеки підприємства С. В. Шульган. Вони розповіли присутнім про умови праці та відпочинку, особливий режим роботи, розмір зарплати.

Як наслідок, 15 учасників заходу виявили бажання працювати на підприємстві. Ці безробітні спершу пройдуть стажування на одному із об’єктів фірми, а також повинні представити довідки, що не мають судимості, про відсутність залежності від наркотиків та алкоголю і на право користуватись зброєю. Тільки після дотримання цих вимог буде здійснено оформлення трудових відносин між підприємством та найманими працівниками.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

ТОП новини
"Тотальна гроза хлине на ці області України прямо завтра, потоки води заллють вулиці цих міст": синоптики про погоду
"Мобілізація в Україні посилюється, правила призову переписали": експерти пояснили, кого тепер точно заберуть до армії
"Долар несеться за граничну межу, ніхто не чекав на такий курс валют": експерти сказали, чи під загрозою заощадження українців
"Дуб, горіх та клен заборонені": українцям більше не можна висаджувати дерева із визначеного списку
Оголошення
live comments feed...