• Головна
  • Губернатор Тернопільщини закликав інвестувати в тваринництво
10:59, 14 лютого 2011 р.

Губернатор Тернопільщини закликав інвестувати в тваринництво

Голова Тернопільської обласної державної адміністрації Валентин Хоптян, перебуваючи з робочою поїздкою у Бучацькому районі, відвідав два сучасних тваринницьких комплекси в селах Соколів та Пилява. Керівник області відзначив важливість розвитку тваринництва на Тернопільщині та ознайомився з роботою сучасних тваринницьких комплексів.

«Тваринництво є однією з провідних галузей агропромисловогокомплексу, -- заявив Валентин Хоптян. – І мені приємно, що сьогодні в області ця галузь розвивається».

Керівник області зазначив, що забезпечення стабільного розвитку тваринництва потребує концентрації фінансових, матеріально-технічних, управлінських ресурсів, залучення науково-технічного потенціалу.

«На сьогодні необхідно вжити заходів до підвищення інвестиційної привабливості тваринництва, технічної і технологічної модернізації виробництва продукції тваринного походження, поліпшення її якості та просування на зовнішній ринок, -- підсумував Валентин Хоптян. – Сьогодні ми побували на двох сучасних тваринницьких комплексах у селах Соколів та Пилява, якими керує голова обласної асоціації роботодавців агропромислового комплексу Петро Гадз. Саме ці комплекси є прикладом впровадження сучасних технологій щодо виробництва та переробки молока, а також вирощування і утримання великої рогатої худоби».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...