• Головна
  • Сергій Надал вручив ветеранам Афганістану подяки та грошові премії
16:26, 15 лютого 2011 р.

Сергій Надал вручив ветеранам Афганістану подяки та грошові премії

15 лютого 2011 року міський голова Сергій Надал вручив подяки та грошові премії членам Тернопільської міської організації Української Спілки ветеранів Афганістану, учасникам бойових дій на території Демократичної республіки Афганістан, за мужність і патріотизм при виконанні військового обов’язку та з нагоди 22-ї річниці виведення військ з Афганістану. Також, Спілка ветеранів отримала інвалідний візок.

Звертаючись до присутніх Сергій Віталійович зазначив:

«Сьогодні ми зібралися тут, щоб вшанувати світлу пам’ять загиблих воїнів-афганців. А також висловити повагу вам – ветеранам Афганістану. Ми дякуємо вам – в минулому сумлінним військовослужбовцям, а сьогодні – активним учасникам життя міста.

Дев’ять років, один місяць та вісімнадцять днів продовжувалась «афганська війна». Через пекло війни пройшло понад 1700 наших краян, 48 молодих хлопців не повернулися більше додому, 2 пропали безвісті, 46 стали інвалідами.

Історики кажуть – немає справедливих воєн. Але афганська була особливо жорстокою і несправедливою. У протистоянні між двома імперіями опинились звичайні живі люди, які мали свої плани і мрії, ідеали і наміри, але стали заручниками чиновників у високих кабінетах.

Сьогодні, коли минув час, ми можемо зробити певні уроки. І найголовніший з них – маючи власну національну державу, утверджуючи власні національні інтереси, захищаючи співвітчизників, українців у всіх куточках землі ми маємо бути сильними. Сьогодні це лише мрія. Але в майбутньому так станеться. Україна буде могутньою. Наша армія буде нашою гордістю і нашим захистом. І ми віддамо належну шану всім військовим ветеранам».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...