
14:45, 10 квітня
Світла пам’ять: померла працівниця санітарної служби Тернопільщини

Тернопільський обласний центр контролю та профілактики хвороб повідомив про передчасну смерть своєї працівниці - Олени Дзюби. На 41-му році життя вона відійшла у вічність, працюючи фельдшером-лаборантом санітарно-гігієнічної лабораторії Чортківського міськрайонного відділу ДУ «Тернопільський ОЦКПХ МОЗ».
У відомстві висловили щирі співчуття рідним і близьким, зазначивши, що ця втрата є непоправною для колективу. Колеги згадують Олена Дзюба як відповідальну, сумлінну та віддану своїй справі людину.
Свою професійну діяльність вона розпочала у 2006 році після закінчення Генічеського медичного училища. Тоді вона працювала помічником лікаря-гігієніста в Чортківській районній санітарно-епідеміологічній станції. Після реорганізації служби у 2013 році продовжила роботу як фельдшер-лаборант, присвятивши цій справі багато років життя.
Світла пам’ять про Олена Дзюба залишиться в серцях колег і всіх, хто її знав.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
00:00, 7 жовтня 2025 р.
10:47, 8 червня
10:46, 8 червня
10:31, 13 червня
11:19, 18 червня