• Головна
  • "Нові витрати накриють українців": за обслуговування газових приладів змусять заплатити до 2 тисяч гривень
14:43, 8 липня

"Нові витрати накриють українців": за обслуговування газових приладів змусять заплатити до 2 тисяч гривень

"Нові витрати накриють українців": за обслуговування газових приладів змусять заплатити до 2 тисяч гривень

В Україні людям треба проходити щорічне технічне обслуговування газових приладів: вартість такої послуги може сягати від 435 до 2 000 гривень.

Як повідомляє "РадіоТрек", фахівці пояснюють, що технічне обслуговування потрібне насамперед для безпеки.

Під час перевірки майстри оглядають внутрішні газопроводи, перевіряють систему на витоки газу, очищують пальники, змащують крани та налаштовують обладнання для безпечної роботи.

Для квартири, де встановлена лише газова плита, базове технічне обслуговування коштує 435 гривень. Якщо ж у приватному будинку є газовий котел, колонка та інші прилади, вартість послуги може становити від 1 500 до 2 000 гривень.

Проводити технічне обслуговування рекомендують щонайменше раз на рік. Замовити його можна не лише у газорозподільній компанії, а й у будь-якій організації, яка має відповідну ліцензію.

Фахівці наголошують: обладнання, яке тривалий час не проходить обов'язкову перевірку, відповідно до правил експлуатації може бути відключене від газопостачання.

Водночас під час воєнного стану газовики насамперед попереджають споживачів і закликають пройти обслуговування, адже його головна мета — запобігти витокам газу та аварійним ситуаціям.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Газові_прилади #вартість #ціна #огляд
ТОП новини
"Похолодання та снігопад": синоптики сказали, коли аномальна спека відступить під тиском осінніх дощів
"З 1 вересня ТЦК шукатиме першочергово 30 тисяч чоловіків із цими ознаками, їх призвуть на війну": мобілізація і ВЛК
Українців, які користуються газом, змусять заплатити до 2000 грн: починаються перевірки простих громадян
"Зливи та грози ідуть в Україну, осіння погода суне з похолоданням": синоптики сказали, коли відступить аномальна спека
Оголошення