• Головна
  • На Тернопільщині прокуратура звинувачує служби у справах дітей у бездіяльності
14:33, 23 лютого 2011 р.

На Тернопільщині прокуратура звинувачує служби у справах дітей у бездіяльності

На Тернопільщині під час перевірок органи прокуратури встановили непоодинокі випадки укриття фактів безпричинної тривалої відсутності дітей на уроках у школах та училищах.

Неповнолітні впродовж занять переважно проводили час у комп’ютерних клубах за іграми, які пропагують насильство. Про це повідомила прес-секретар прокурора області Леся Долішна.

Такі факти мали місце в Підволочиському, Бучацькому, Борщівському, Лановецькому, Чортківському, Збаразькому, Зборівському, Тернопільському районах.

«Як засвідчила перевірка, місцеві органи влади переважно формально підходять до подолання дитячої бездоглядності та злочинності, захисту від впливу продукції, що містить елементи жорстокості та насильства. Не встановлено жодного випадку, коли з ініціативи служби у справах дітейосіб, які винні у залученні неповнолітніх до протиправної діяльності, відволіканні їх від навчального процесу, притягували до відповідальності», – зазначила Леся Долішна.

За наслідками перевірок органами прокуратури внесено 80 документів реагування, ініційовано питання про притягнення до дисциплінарної та адміністративної відповідальності 24 посадових осіб, порушено 7 кримінальних справ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...