• Головна
  • Тернопільські студенти зможуть здобувати магістерські дипломи у Кембриджі
14:38, 28 лютого 2011 р.

Тернопільські студенти зможуть здобувати магістерські дипломи у Кембриджі

Кембриджському університеті цього року стартує магістерська програма для студентів із України. Навчання відбуватиметься в рамках Української стипендіальної програми в Університеті Кембриджа.

Навчання перших п’яти студентів із України, яким будуть виділені стипендії, почнеться у жовтні 2011-го року та триватиме один рік. Протягом цього часу програма працюватиме в експериментальному режимі з можливістю її подальшого розширення та переведення на постійну основу.

До участі у конкурсі на отримання стипендії допускаються студенти з України, які до жовтня 2011-го року отримають ступінь бакалавра. Заявки від претендентів приймаються до 1-го березня за адресою: [email protected] .

Переможці отримають повідомлення про участь у магістерській програмі у травні.

Відбір претендентів проводитиметься Комітетом української стипендіальної програми під головуванням керівника Департаменту славістики Університету Кембриджу доктора Емми Віддіс.

Довідка: Кембриджський університет — один із найстаріших та найвідоміших університетів у світі. Це незалежна самоврядна корпорація, яка складається з низки установ. Разом із Оксфордським університетом є найпрестижнішим університетом Великобританії. Станом на 2009 рік випускниками Кембриджа є 83 нобелівських лауреата — за цим показником виш є лідером серед університетів світу.

Нагадаємо, у Кембриджському університет, що у Великій Британії, у 2010 році відкрилася Українська програма, в рамках якої студенти матимуть змогу вивчати українську мову та культуру.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...