За витріпування килимів на балконі з тернополян стягуватимуть штраф

Як розповів начальник управління муніципальної поліції, сюди входять і неприбирання під’їздів та прибудинкових територій, за які вже поплатилися керівники кількох тернопільських ЖЕКів.

Юридичних осіб штрафуватимуть на 850 гривень. Каратимуть за розклеєні листівки з рекламою фірм на стовпах, трубах, стінах, за відсутність урн поблизу торгових точок. Наведе поліція лад і з так званими «нічийними територіями», обіцяє Сергій Волков.

Сергій Волков: «У нас є 5 маленьких «Малашівців». Просто в нас до того вже дійшли руки. Звідти й пішов такий термін, як «нічийна територія». Ми будемо готувати на виконком відповідні матеріали».

Серед обов’язків муніципальної поліції – і відстеження продажу алкоголю в нічний час, і паркування у невідведених місцях, про що їм переважно повідомляють по телефону.

Окрім телефону та приміщення, розповідає Сергій Волков, управління забезпечили ще й сучасною оргтехнікою. Не залишили поліціянтів і без одягу. Пошив літньої форми вартує 271 гривню, зимова куртка – ще плюс триста. Як розповів Сергій Волков, для муніципалів стиль одягу розробили тернопільські модельєри.

Сергій Волков: «Форма чорного кольору. Нормальний костюмний матеріал. У форму входять брюки, куртка і кашкет».

Зателефонувати в управління муніципальної поліції Тернополя можна за номером 25-08-62.

www.intb.te.ua
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі