• Головна
  • На чиїй стороні правда: підприємців чи жителів Тернополя?
12:00, 3 серпня 2011 р.

На чиїй стороні правда: підприємців чи жителів Тернополя?

Знайшов своє продовження конфлікт довкола літнього дерев’яного майданчика  поруч із житловим будинком на проспекті Злуки, 37, що в Тернополі. 29 липня під проливним дощем місцеві мешканці провели збори, на яких практично одноголосно висловилися проти сусідства з даною будівлею та просили її знести.

Мешканці будинку на проспекті Злуки, 37 обурюються тим, що робиться в них під вікнами. Люди вимагають забрати дерев’яну споруду, яку адміністрація бару, що навпроти, встановила біля їхнього будинку. При цьому, як вони наголошували, погодження у відповідних служб отримали незаконно.

– Територія, на якій споруджено літній бар, належить нашому будинку, – стверджує мешканець будинку на просп. Злуки, 37 Василь Попик. – Власниця бару «Кураж» взяла документи 1975 року, на яких ще нашого будинку немає намальованого. 6-й ЖЕК дав їй дозвіл. Хоча ту територію прибирає наш ЖЕК за наші гроші. Ми тут живемо, але, виявляється, землею не користуємося. Чи може таке бути?

Позбутися дерев’яної споруди мешканці Злуки, 37 хочуть не заради земельної ділянки під нею. Їх хвилює моральна сторона вчинку власників «Куражу». Адже клієнтами встановленого об’єкта є переважно любителі випити, з болем заявляли мешканці. Клієнти, отримавши певну дозу алкоголю, справляють нужду під будинком або у під’їздах. А ще, зазначили люди, під їх вікнами галасують, голосно грає музика допізна і, незважаючи на звернення у всі можливі інстанції, реакції жодної. А з відкриттям ще одного місця розпивання напоїв ситуація не покращиться.

Допомогти вирішити проблему мешканці будинку на Злуки попросили депутата Тернопільської міськради. Але, що цікаво, не свого мажоритарника Олега Шимила, за якого вони голосували і який на збори прийшов, але й слова не промовив, ховаючись від дощу.

– Працюючи над вирішенням даного конфлікту, дізнався про цікавив факт. Згідно з документами, які були виготовлені ще до того, як був збудований ваш будинок, територія, на якій споруджено дерев’яну будівлю, належить до вул. Чалдаєва, 1. Саме цей документ ліг в основну укладення договору сервітуту, про який говорять власники бару. Як ви знаєте, з часом був збудований будинок на Злуки, 37, який мав свою прилеглу територію, включно з тією, за яку нині точиться спір. За її прибирання ви платили довгий час ЖЕКУ. На моє звернення до муніципальної поліції та управління торгівлі вони провели рейд і виявили, що дійсно літній майданчик збудовано незаконно. Далі адмінкомісія буде виносити штраф. Поки ця споруда не демонтована. Але я разом зі своїм колегою-депутатом Віталієм Цимбалюком зроблю все можливе, щоб споруда, яка зведена незаконно і проти якої виступають місцеві жителі, була демонтована, – зазначив депутат Костянтин Баранов.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі

Оголошення
live comments feed...