• Головна
  • Нардеп з Тернопільщини звинувачує заробітчан-земляків у співпраці з російськими спецслужбами
11:00, 17 лютого 2015 р.

Нардеп з Тернопільщини звинувачує заробітчан-земляків у співпраці з російськими спецслужбами

Антимобілізаційні настрої на Тернопільщини породжують жителі області, які повертаються із заробітків з Росії.

У цьому переконаний нардеп Олег Барна.

«Бачачи, що не вдається виграти війну на передовій, Росія вирішила вдарити з тилу. Заробітчани, які були в Росії, розповсюджують за гроші плітки, що нема озброєння, амуніції, не вводять військовий стан, інші речі, аби тільки посіяти зневіру. Це все робота спецслужб Росії»,  – заявив під час брифінгу у обласному військкоматі нардеп.

Власне дані звинувачення жителів області у співпраці з російськими спецслужбами є досить серйозними, адже фактично мова іде про злочин. Хочеться сподіватися, що Олег Барна наявну в нього інформацію уже передав СБУ.

Очікуємо, що СБУ відреагує на дану заяву і уже невдовзі повідомить, чи викрито когось із земляків, які за гроші дестабілізують ситуацію в області, а чи просто заява Олега Барна була голослівною.

Нардеп також переконує, що не завжди потрібно вірити людям, які стверджують, що у них є інформація з перших рук, оскільки їхні родичі воюють на  передовій.

«Іноді посилаються на те, що ніби дзвонили родичі з передової. Ми це перевіряємо і  потім виявляється, що це булька», – розповів Барна.

Він також закликав чоловіків Тернопільщини не ховатися від мобілізації, а йти боронити свій край.

«На сході люди захищають не президента, не прем’єр-міністра, не народних депутатів, а свою вітчизну, своїх дітей і свою родину. Якщо не зупинимо ворога на сході – він прийде і у наші домівки. Перед тим, як вимагати щось в держави, треба задати питання собі: що я готовий зробити для того, щоб змінити цю державу на краще і зробити її державної нашої мрії», – вважає нардеп.

Він також висловив особисте переконання, що наразі не потрібно переслідувати тих, хто ховається від мобілізації або тікає за кордон.

«Час все розставить на свої місця. Але ми зараз готуємо законопроект, яки заборонить таким людям обіймати будь-які посади на державній службі, а також ці люди уже не зможуть обиратися до органів місцевого самоврядування чи у Верховну Раду», – повідомив Олег Барна.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Барна
live comments feed...