• Головна
  • У Тернополі торгові ряди з вул. Шептицького невдовзі перенесуть в критий ринок
15:00, 22 квітня 2015 р.

У Тернополі торгові ряди з вул. Шептицького невдовзі перенесуть в критий ринок

Продуктові точки із проїжджої частини та тротуару, які розташовані на вулиці Шептицького, потрібно перенести в критий ринок. Про це на засіданні виконкому заявив начальник Тернопільського міського відділу УМВСУ в Тернопільській області Петро Гукалюк.

 - Оскільки проводилася реконструкція ринку, то дозвіл на торгівлю на Шептицького ми продовжили, - каже пан Гукалюк. - Але роботи із будівництва нового приміщення вже завершилися, там залишилося лише впорядкувати територію навколо, тож дію дозволу пора припинити.

Окрім того, від початку року вже четверо травмованих внаслідок ДТП саме в районі ринку, минулого таких випадків було шість, розповів 20хвилин пан Гукалюк.

 - Останній випадок із дитиною, яку збили біля ринку тиждень тому, дуже показовий, - продовжує розповідати пан Гукалюк. - Щоб не створювати нових прецедентів, питання із торговими рядами на Шептицького треба вирішиити якнайшвидше.

Якщо приміщення ринку і справді вже дозволяє розмістити там торгівельні ряди, то вже за два тижні їх планують туди пенести. Таке розпорядження дав міський голова Сергій Надал.

#Тернопіль #критий ринок #продуктові точки

Коментарі

Оголошення
live comments feed...