• Головна
  • Суд скасував незаконне рішення міської ради щодо будівництва на Валовій
19:00, 18 травня 2015 р.

Суд скасував незаконне рішення міської ради щодо будівництва на Валовій

За принципової позиції прокуратури незаконне будівництво на вул. Валовій у місті Тернополі зупинено, а рішення мерії – скасовано.  

Суд задоволив позовні вимоги прокуратури області щодо скасування рішення Тернопільської міської ради про надання в оренду приватному підприємству земельної ділянки на вул.Валовій у місті Тернополі для обслуговування торгового павільйону та визнання недійсним укладеного з ним договору оренди. 

Як повідомляла прес-служба прокуратури області, Тернопільська міська рада, прийнявши рішення про поновлення приватному підприємству договору оренди земельної ділянки на вул. Валовій, уклала з ним 12 листопада 2014 року відповідний договір оренди із терміном дії від 8 квітня 2013 року, тобто «заднім числом». 

У цьому документі зазначалось, що на вищевказаній землі нібито знаходиться торговий павільйон, хоча насправді на ній не розміщено жодних споруд, а є лише клумба.

У зв’язку з цим, прокуратура області пред’явила до суду позов з вимогою скасувати рішення міської ради та визнати недійсним укладений з приватним підприємством договір оренди землі площею 50 кв.м. та вартістю 66 тис. грн. на вул. Валовій. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Незаконне будівництво #торговий «павільйон» #вул. Валова

Коментарі

Оголошення
live comments feed...