• Головна
  • Аферисти у Тернополі й надалі реєструють людей на “Зелену карту”
08:30, 27 травня 2015 р.

Аферисти у Тернополі й надалі реєструють людей на “Зелену карту”

Попри викриття фірми Гермес, яка займалася посередником при реєстрації на Зелену карту, у Тернополі і надалі продовжують працювати аферисти.

- Їхала з автовокзалу в Кременець. Була шокована, коли ті ж самі люди, які колись мені пропонували зареєструватися на “зелену карту”, будучи представниками “Гермесу” зараз просто змінили назву фірми і надалі продовжують реєструвати людей на лотерею. Щоб зареєструватися потрібно подати всі особисті дані та дозволити себе сфотографувати. Коли запитала, що справу “Гермесу” розслідувала міліція, і чи працюють вони легально,то жінка просто втекла, – написала Тернопільській Липі наша читачка Галина.

Нагадаємо,  у Тернополі виник скандал із фірмою “Гермес”, яка вже не один рік відправляла жителів Тернопільської області за програмою “Зелена карта” у Сполучені штати Америки. Проте лише нещовно правоохоронні органи виявили, що це була звичайна шахрайська “контора”, яка вимагала грошей у своїх клієнтів. “Зелена карта” – це лотерея, яка надає право на постійне проживання та працевлаштування в США.

Шахраї намагались на цьому заробити за допомогою добре продуманого плану. Зокрема, на автовокзалі Тернополя чи інших міст до людини підходив працівник того чи іншого шахрайського осередку і пропонував зареєструватися для участі в лотереї “Зелена карта”, наголошуючи, що реєстрація є безкоштовною. Також клієнту пропонувалося заповнити анкету та зробити фотознімку. Хоча, реєстрація останніх кілька років є лише в електронному вигляді. Потім дані клієнта фірма вносила в електронну форму і отримувала спеціальний ID-код, за допомогою якого і можна було перемогти у лотереї. У випадку перемоги – фірма просила у клієнта від восьми до десяти тисяч доларів за одного члена сім’ї. Якщо ж таких грошей фірма-посередник не отримувала, то відповідно переможець не міг скористатися своїм виграшем, оскільки не отримав коду.

Реєструватися потрібно на сайті www.dvlottery.state.gov. Вибір є випадковий. Підвищити шанси на виграш – практично неможливо.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Тернопіль #аферисти #Зелена карта

Коментарі

Оголошення
live comments feed...