• Головна
  • Сьогодні над Тернопільщиною прогуркотить Порошенко
08:15, 29 липня 2015 р.

Сьогодні над Тернопільщиною прогуркотить Порошенко

Президентський літак сьогодні пролітатиме над Тернопільщиною. 

Зумовлено це тим, що Петро Порошенко перебуватиме із робочою поїздкою на Львівщині.

Де сам він побуває не уточнюється.

Наймовірніше, Порошенко візьме участь в урочистостях з нагоди відкриття пам’ятника та святкування 150-ї річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького у Львові.

Жителів міста уже закликали не брати зі собою завтра на площу Юра речей, які потребують додаткового огляду та не є найнеобхіднішими.

«У зв’язку із російськими терористичними загрозами та з метою гарантування безпеки у місцях масового скупчення громадян, просимо Вас завчасно прибути на урочистості з нагоди відкриття пам’ятника та святкування 150-ї річниці з Дня народження Митрополита Андрея Шептицького, оскільки правоохоронними органами будуть здійснюватися додаткові заходи безпеки», – закликає Львівська ОДА. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Порошенко

Коментарі

Останні новини
ТОП новини
"Потужний холод пре в Україну з лютою силою, сніг та гроза хлинуть потоками води на авто": зима повертається в регіони
Терміново ТЦК піде по людей за новими вимогами, навіть з цими хворобами доведеться служити: мобілізація, повістки, ВЛК
Мобілізація стала жорсткішою: в Україні масово чистять заброньованих, повістки вручають у ресторанах, маршрутках і магазинах
Остаточний тариф на електроенергію з 1 червня назвали, така ціна буде наступні 5 місяців: кому доведеться платити більше
Оголошення
live comments feed...