• Головна
  • У Тернополі відкрили меморіальну дошку Віктору Стефановичу, який загинув у зоні АТО (ФОТО)
15:30, 18 лютого 2016 р.

У Тернополі відкрили меморіальну дошку Віктору Стефановичу, який загинув у зоні АТО (ФОТО)

Сьогодні, 18 лютого, у Тернополі відкрили меморіальну дошку бійцю Добровольчого українського корпусу "Правий Сектор" Віктору Стефановичу. Він загинув 15 червня неподалік Маріуполя (біля Широкино) внаслідок осколкового поранення сонної артерії. Пам’ятний знак встановили бійцю на фасаді ЗОШ №9. Вшанувати пам'ять Віктора Стефановича прийшли рідні, друзі воїна, також учні та вчителі школи. Душу Героя пом’янули спільною молитвою.

«Ця меморіальна дошка має для нас велике значення. Це буде нагадування дітям, що хтось жертвуючи собою підготував для них плацдарм для розвитку. Віктора пам’ятаю, коли він прийшов записуватись у добровольці. Він одразу хотів поїхати на фронт. У нього була чітка мотивація – захищати свою країну», – розповів керівник «Правого сектору» Тернополя Назар Сарабун.  

 У Тернополі відкрили меморіальну дошку Віктору Стефановичу, який загинув у зоні АТО (ФОТО) (фото) - фото 1У Тернополі відкрили меморіальну дошку Віктору Стефановичу, який загинув у зоні АТО (ФОТО) (фото) - фото 1У Тернополі відкрили меморіальну дошку Віктору Стефановичу, який загинув у зоні АТО (ФОТО) (фото) - фото 1У Тернополі відкрили меморіальну дошку Віктору Стефановичу, який загинув у зоні АТО (ФОТО) (фото) - фото 1У Тернополі відкрили меморіальну дошку Віктору Стефановичу, який загинув у зоні АТО (ФОТО) (фото) - фото 1

#Тернопіль #меморіальна дошка #Віктор Стефанович

Коментарі

Оголошення
live comments feed...