На Тернопільщині 72-річна пенсіонерка «замовила» пасинка за 1000 грн.: хлопця побили до смерті

Сталося це влітку 2011 року. Жителька Борщівського району, сімдесяти двох річна пенсіонерка вирішила провчити свого пасинка, котрий, за її свідченнями, знущався над нею та хворим стареньким батьком. 

З таким наміром старенька звернулася по допомогу до односельчан.  Знайшовши трьох молодиків, які проживали недалеко від її господарства, вона запропонувала грошову винагороду 1000 грн., за побиття її пасинка. На таку пропозицію чоловіки згодилися відразу. Цього ж дня, близько 22 години  вони втрьох прийшли в господарство пенсіонерки та дочекавшись, коли майбутня жертва вийде з дому, почали наносити йому велику кількість ударів по всьому тілу, від яких чоловік помер на місці.

Такого результату не очікував ніхто. Адже наміру на вбивство,  попервах,  не було ні в кого. Проте це не виправдовує вбивць, які до смерті били чоловіка і не спинилися вчасно.

Суд засудив пенсіонерку за ч.4 ст.27, ч.1 ст.121 КК України до 5 років позбавлення волі (підбурювання до нанесення умисних тяжких тілесних ушкоджень). А трьох вбивць засуджено  за п.п. 4, 6, ч.2 ст. 115 КК України до 10 років позбавлення волі з конфіскацією половини належного їм майна ( умисне вбивство вчинене з особливою жорстокістю та з корисливих мотивів).

 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі