• Головна
  • “Я не дурна мама”: на Тернопільщині жінка обурена хамством і непрофесійністю медиків
13:35, 9 жовтня 2020 р.

“Я не дурна мама”: на Тернопільщині жінка обурена хамством і непрофесійністю медиків

“Я не дурна мама”: на Тернопільщині жінка обурена хамством і непрофесійністю медиків

Молода мама з Тернопільської області розповіла про свою ситуацію, яка трапилася з нею і її дитиною вночі. У дитини почалася рвота, а "швидка" нічого не могла зробити, щей хамив диспетчер.

Про це у спільноті заліщицькій написала Liudmila Hart. Подаємо текст без змін:
"Шановні Заліщани… Хочу вам повідомити те, що я шокована хамством заліщицької швидкої допомоги…..

У моєї дитини почалася рвота близько 11 ночі … Я зателефонувала до сімейного лікаря, вона мені сказала дати ліки ніфуроксазид та ентеросгель так як інших препаратів у мене не було і не працює аптека щоб придбати інші.

Це не дало ніякого результату …дитині ставало тільки гірше ….

Я зателефонувала на швидку допомогу, щоб їй вкололи проти рвотне. Вони приїхали і сказали, що у них немає ліків і щоб я чекала до ранку …. Я дала ще раз ліки, які я мала вдома… Дитина усе вирвала. Щоб ви розуміли у дитини РВОТА БУЛА на той час коли у мене вдома була швидка 7 разів.
Після того я сиділа чекала надіялася, що дитині стане краще, але я дорахувала до того, що дійшло до 15-16 раз. Я зателефонувала сусідці. Вона прийшла до мене і ми знову почали телефонувати на швидку. Як виявилося мій номер заблокував фельдшер, який знаходився на зміні. Він до мене дзвонив з цього номера і перепитуав адресу. Почала дзвонити моя сусідка. Він відповів і вона почула у відповідь, що ми помилилися номером це не швидка. Ми почали дзвонити знову на швидку у Тернопіль …. До нас приїхала ця сама бригада швидкої…. Цей фельдшер почав на нас кричати…. Що я дурна мама і він ще такої не бачив та інші не цензурні слова… Що вони займаються коронавірусом і щоб ми чекали до ранку і їхали у Товсте… Моя дитина не переносить їзду транспорті вона починає рвати….на що він сказав це мої проблеми, а не Його…

Люди добрі скажіть, як жити, коли ліків не можуть надати у швидкій допомозі і їх ніде не можна придбати у нічний період. Дитину не має чим вколоти, щоб довезти до Товстого дитина рве кожні 10-20 хвилин і без того… У Заліщиках не приймають …..щей фельдшер, який був на зміні не знає ЕТИКИ СПІЛКУВАННЯ З ПАЦІЄНТАМИ ..Яке він мав право кричати на мене на мою старшу сусідку і тим більше у присутності моєї дитини яка налякалася цих криків ……то це потрібно тепер сидіти вдома і вмирати, бо ніхто не хоче нести ніякої відповідальності нізащо …..як так не виділити для дітей хочаб якусь одну палату …у нас багато дітей маленький в місті ..то не кожні батьки мають гроші щоб наймати машину і ще кудись їхати ………. І поведінка чергового дуже мене обрурила МЕНІ ЗАДАВАЛОСЯ ЯК ЕТИКА СПІЛКУВАННЯ З ПАЦІЄНТАМИ ТАКИЙ ПРЕДМЕТ УСІ МЕДИЧНІ ПРАЦІВНИКИ МАЮТЬ У КОЛЕДЖІ ЧИ В УНІВЕРСИТЕТІ …я “не ДУРНА МАМА”як він висловився ..я переживаю за свою дитину і чому я мала мучати свою дитини до ранку ??????якщо це вже йде ацетономічна рвота……” , – написала обурена пані Людмила.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#швидка_допомога #фельдшер #дитина #хвороба #телефон

Коментарі

Показувати новий коментар:
внизу вгорі
Agront
10 жовтня 2020 р., 15:23
А насправді людині ще повезло, бо до них таки хтось приїхав, Супрун же в нас медреформу зробила, тепер щвидку взагалі викликати дуже тяжко, ну якщо вже зовсім людині кінець приходить. Ну і плюс, в нас же крім корони більше хвороб немає:)
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК мобілізує 100 000 чоловіків з цієї групи, бронювання не отримає ніхто з таких людей": повістки та відстрочка
Карпатський мольфар розповів про своє видіння і те, коли закінчиться війна в Україні
"Тотальна негода повертається в області України, навіжена злива заллє цілі міста": очікується небачена гроза, вітер і дощ
"В Україну сунуть несамовита негода і могутня гроза, небачена злива затопить вулиці міст": ніхто не чекав на такий дощ
Оголошення
live comments feed...