• Головна
  • Шелеп Іван: «Лише добрі справи і на власному прикладі»
11:41, 10 жовтня 2020 р.

Шелеп Іван: «Лише добрі справи і на власному прикладі»

Йду на вибори разом з командою ВО "Батьківщина".

   Політична сила ВО «Батьківщина» в Тернополі зібрала нову команду відповідальних професійних цілеспрямованих людей з різних галузей до Тернопільських міської та обласної рад. Наша мета: покращення життя краян. Наш обов’язок не тільки захищати програму соціальних питань, місцеве самоврядування, децентралізацію на місцях, а головне – державність, система цінностей, європейське майбутнє краю. Ми зобов’язані наблизити і привести Європу у наше місто і область, зупинити загрозу національної безпеки, реванш турборежиму монобільшості на місцях!

   Духовність, патріотизм, професійність і гідність мають бути присутніми у всіх, а насамперед, в політиків, адже це всебічна відповідальна праця направленадля благалюдей та краю.

   У цьому має бутиголовне кредо свідомого українця, який замислюється про одвічні питання життя, про майбутнє нашої держави. Для чого я тут, що я роблю і що залишу після себе? Без сповідування головних державних цінностей, духовності (як ключової ознаки нації), без християнських законів моралі та етики – йде шлях до забуття! Україна – молода держава, яка майже три десятиліття стоїть на політичномуроздоріжжі, не маючи єдиної стійкої ідеології. Основа державотворення і зміцнення економіки це, власне, той стержень, який повинен утримувати суспільство разом, надавати йому мету, направляти, робити стійким до зовнішніх подразників і гасити внутрішні суперечності.Тому сучасний світ потребує змін не тільки економічних та політичних, а й духовних. Вже сьогодні нам слід «засівати» і плекати шляхетну культуру взаємодії, формування позитивного мислення.Йдучи у депутати маю на меті долучитись до впровадження в життя програми ВО «Батьківщина» та не менш важливих питань суспільного життя:

   - питання національної свободи, які є основою соціальної справедливості, бо тількинаціональна держава – є основою невмирущості українського народу;

   - сприяти національному відродженню і захисту історичної пам’яті, мови, культури, духовності, звичаїв, традицій;

   - заохочувати дітей та молодь до відвідування мистецьких закладів міста та області: музеїв, художніх галерей, театрів, бібліотек - для забезпечення всебічного духовного розвитку молодого покоління;

   - спільно з освітою, сім’єю, закладами культури, сприяти створенню для виховання підростаючого покоління мотиваційних, моральних, поведінкових та духовних стимулівдля активної участі молодів процесах сучасного державотворення.

   Репутацію театру вважаю власною репутацією

Театр - це творча родина із різних професій, талановитихлюдей, які служать спільній справі -народженню постановки! Рушієм нашоїуспішності була і є професійність та єдність.

   Вважаю, що відмінною рисою будь – якого керівника є не тількирозуміння професії, а відповідальність за колектив, багаторічна плідна праця, що підтверджують фінансові показники діяльності установи. Вимогливість, виважене прийняття рішень, розуміння потреб творчих особистостей, вболівання та відстоювання загальних інтересів працівників засвідчують багаторічні вагомі здобутки театру, повагу і здоровий мікроклімат в колективі. Очолюю колектив театру з 1997р. 75 працівників, третина із яких творчі особистості, семеро із них удостоєні державними званнями. Вдячний кожному з них, бо в сучасному світі переоцінки цінностей не кожен віддасть все своє життя служінню мистецтву. Вважаю таких людей духовними, високоморальними, а головне самовідданими!

Шелеп Іван Васильович

кандидат у депутати до

Тернопільської обласної ради.

«2» у партійному списку

по вибрчому округу №2

(Тернопільська об’єднана громада).

Народився - 13.07.1962р. м. Заліщики

У 1979 р. закінчив середню школу ім. О. Маковея.

У 1983р. закінчив Київський національний університет театру кіно і телебачення ім. І.К. Карпенка-Карого.

1983- 1985рр.- служба в армії.

З1985-1988р.- актор, Тернопільського обласного музично-драматичного театру ім. Т. Шевченка.

У 1988р. - призначений заступником директора Тернопільського обласного театру ляльок.

У 1997р. - після реорганізації театру, призначений художнім керівником Тернопільського обласного театру актора і ляльки.

У 2006р. Наказом Міністерства культури і туризму України Тернопільському обласному театру актора і ляльки наданий статус академічного.

У2011р. - за значний особистий внесок у соціально - економічний, науково- технічний, культурно - освітній розвиток української держави, вагомі трудові здобутки, багаторічну сумлінну працю та з нагоди 20 - річниці Конституції України, УказомПрезидента України, присвоєно почесне звання «Заслужений діяч мистецтв України».

У 20015р. –за значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, вагомі творчі здобутки та високу професійну майстерністьУказом Президента України,нагороджений орденом « За заслуги» III ступеня.

Одружений, маю доньку та сина. Член партії ВО «Батьківщина».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#шелеп_іван #партія_батьківщина #національне_відродження

Коментарі

Останні новини
Оголошення
live comments feed...