• Головна
  • Для розвитку Тернополя у міськраді потрібна “своя” місцева протернопільська більшість
12:57, 16 жовтня 2020 р.

Для розвитку Тернополя у міськраді потрібна “своя” місцева протернопільська більшість

Для розвитку Тернополя у міськраді потрібна “своя” місцева протернопільська більшість

Депутат міської ради Віктор Генсерук розповів, чому на місцевих виборах краще обирати серед своїх місцевих політичних сил, незалежних від вказівок “згори”.

Джерело: Про це кандидат у депутати від “Порядок. Відповідальність. Справедливість” Віктор Генсерук написав на своїй сторінці Facebook.

Головне. Депутат міської ради переконаний, що обирати на місцевих виборах потрібно серед “своїх” політичних сил, які говорять про конкретику та не сиплять загальними гаслами про справи, на які реально місцева влада не впливає.

Дослівно. “На запитання, за кого голосувати на місцевих виборах, можна дати коротку відповідь: “За своїх!”. “Свої” – це ті, хто не сипле гаслами про Європу, бо місцева рада не визначає зовнішньополітичного курсу. Це ті, хто ходить щодня на округ і не ховається за колишнього президента. Це ті, кому виборець може подивитися у вічі і сказати все, що про нього думає, якщо ти не виконаєш своєї обіцянки. Це ті, хто говорить про конкретні справи, а не прикривається загальними гаслами”, - написав Віктор Генсерук.

Деталі. Представник “Порядок. Відповідальність. Справедливість” нагадав, що Тернопіль вже потерпав від висуванців окремих політичних сил, якій сьогодні йдуть на вибори, а центр прийняття рішень щодо місцевої політики у цих силах знаходиться в Києві.

“Ми вже мали голів ОДА, які блокували виділення коштів на будівництво Гаївського моста, бо були у конфлікті з місцевою владою і мали вказівки “згори”, - зауважив Віктор Генсерук.

Щоб такого не було, Тернополю потрібна “своя” більшість, яка керується інтересами громади.

“Тернополю потрібна “своя” більшість у міській раді, незалежна від партійних бонз нагорі.. “Порядок. Відповідальність. Справедливість і я особисто — це командаНадала, яка буде у разі перемоги формувати саме “свою” протернопільську більшість, незалежну від вказівок “з Києва”, - наголосив Віктор Генсерук.

Варто знати. Віктор Генсерук належить до найбільш активних та результативних депутатів чинного скликання міської ради Тернополя. На цих виборах він висувається від округу в мікрорайоні “Дружба” від партії “Порядок. Відповідальність. Справедливість”, яка об’єднала управлінсько-господарську команду чинного міського голови. Сам міський голова Сергій Надала публічно у відео підтримав партію “Порядок. Відповідальність. Справедливість”.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Генсерук #депутат #політика #депутат_тернопільської_міської_ради
Оголошення
live comments feed...