• Головна
  • "2-класниця померла прямо у школі на парті": медсестра рятувала дитину зі всіх сил (ВІДЕО)
20:27, 19 жовтня 2020 р.

"2-класниця померла прямо у школі на парті": медсестра рятувала дитину зі всіх сил (ВІДЕО)

"2-класниця померла прямо у школі на парті": медсестра рятувала дитину зі всіх сил (ВІДЕО)

Трагічна подія сталася в одній зі шкіл у Вінницькій області: учениця другого класу знепритомніла посеред перерви, а невдовзі померла.

Спочатку вона поскаржилася, що болить голова, а вже за кілька хвилин раптово знепритомніла. Її рятувала шкільна медсестра, а потім реанімували медики швидкої, але всі їхні зусилля виявилися марними.

"Я її віз в школу, вона була щаслива, задоволена, все добре з нею було", - каже батько Сергій Купчишин

Він вперше після трагедії наважився прийти до школи, аби забрати портфель доньки. Каже, Ельміра було здоровою і на біль в голові ніколи не скаржилась.

"Вийшла на перерву, тут вчителька подзвонила, що погано, я приїхав, тут "швидка", на парті відкачували, я їм допомагав, але не змогли. Вона ніколи нічим не хворіла, в неї в заключенні - інсульт, тромбик лопнув, ніхто не винен, воно могло статися будь де", - каже тато дитини.

Під час перерви дівчині раптово стало зле. Однокласники одразу покликали вчительку.

"У дівчинки раптово заболіла голова, вона тільки вийшла з класу, дівчинка, яка була поруч, підбігла і сказала, що Ельмірі погано, голова болить, вона підбігла до неї і просто вхопила на руки, це було питання однієї хвилини, ми рятували як могли", - розповідає директорка Браїлівської школи Олена Івасенко.

Першу допомогу вже непритомній учениці надавала шкільна медсестра. Потім - лікарі швидкої. Але за півтори години реанімації серце так і не запустилося.

"Взагалі не було реакції на реанімацію, дефібрилятор не було, на адреналін, на непрямий масаж", - повідомляє заступник директора департаменту охорони здоров’я Олена Бондаренко.

Була здорова і не стояла на обліку, кажуть у місцевій амбулаторії. Це підтвердила   і сімейна лікарка. Дитина проходила щорічні медогляди, була допущена до фізкультури. Відповідні довідки є у школі. У департаменті охорони здоров’я заявили, у дівчинки була вроджена вада судин, яку не виявили лікарі. Загостритись могла від вірусної інфекції, стресу або просто фізичного навантаження.

"Гостре, невідворотнє захворювання, яке призвело до летального випадку, тромбоз, який не повинен бути в такому віці, чомусь. Частіше за все це буває у дітей на фоні вродженої патології судин, в тому числі головного мозку", - додають в департаменті.

Тому батькам радять обов’язково проводити щорічний медогляд дітям, не лише для довідки у школу. І не ігнорувати скарги дитини на самопочуття - наполягати у лікарні на обстеженнях.

Детальніше дивіться у відео "ТСН".

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Раптова_смерть_дитини #медсестра_рятувала #смерть_у_школі #новини_України
Оголошення
live comments feed...