• Головна
  • Оксана Притула: не можеш змінити весь світ - змінюй світ навколо себе
17:16, 21 жовтня 2020 р.

Оксана Притула: не можеш змінити весь світ - змінюй світ навколо себе

Такому правилу навчали мене батьки все моє дитинство. А сьогодні я намагаюсь це втілювати не лише у своїй сімʼї та повсякденні, а й у роботі, дещо трансформовуючи знамените «золоте правило» Конфуція: стався до людей так, як хочеш, щоб ставились до тебе і починай із СЕБЕ!  

   Завжди була болючою для мене несправедливість. Мабуть, тому я обрала професію юриста, а в подальшому здобула свідоцтово про право на зайняття адвокатською діяльністю, щоб мати можливість відстоювати та відновлювати порушені права людей, своїми знаннями допомагати людям бізнесу на початку його створення та в процесі діяльності.

   Так, у 2002 році закінчила  Юридичний факультет Тернопільської академії народного господарства та отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Правознавство», здобула кваліфікацію  «Юрист». У 2004 році закінчила Академію адвокатури України та  отримала ступінь магістра за спеціальністю«Право».

   01.01.2004 року отримала свідоцтво про право на зайняття адвокатською діяльністю.

   У 2018 р. разом з колегами створили Адвокатське обʼєднання «Арбітріум груп», де я є Старшим партнером. На даний час займаюся податковими, майновими, земельними спорами, спорами в сфері будівництва, корпоративними та договріними питаннями, сімейними спорами. Ми здійснюємо комплексне обслуговування юридичних осіб та ФОП.

   У 2017 році обрана представником від Тернопільської області до Вищої кваліфікаційно-дисциплінарної комісії адвокатури. Роботу у ВКДКА свідомо здійснюю на громадських засадах, розуміючи важливість посади, довіреної мені адвокатами Тернопільської області та обовʼязків, покладених на мене щодо перевірки правомірності рішень, прийнятих регіональними Кваліфікаційно-дисциплінарними комісіями адвокатури.

    Моєю моральною опорою та пітримкою у всіх починаннях є двоє дітей та чоловік, який теж є адвокатом.  Не секрет, що через економічну та політичну ситуацію багато сімей руйнуються, виїжджаючи за кордон.  І знову ж таки, моє життєве кредо про те, щоб покращити  світ, слід починати з себе, має стати ключовим  у  прагненні покращити свій добробут, не залишаючи своєї країни. Професіоналів в Україні багато і створення належних умов для реалізації їх потенціалу слід зосередити в руках самих же професіоналів! Саме для того, щоб політика перестала бути брудною справою, треба цю справу довірити не  просто політикам, а професіоналам своєї галузі, які набутими знаннями можуть зробити свій внесок для загального добробуту.   

   У політику вирішила йти тому, що  мій досвід та знання, отримані за 16 років адвокатської діяльності (в тому числі у сфері юридичної підтримки створення бізнесу та надання правової допомоги субʼєктам господарювання в процесі діяльності)  дозволять нам разом з командою «Батьківщини»  бути корисними для забезпечення підприємництву умов для розвитку власної справи, та розвитку Тернопільщини.

   Притула Оксана Богданівна кандидатака у депутати до Тернопільської обласної ради та до Великобірківської селищної ради.

   «3» у партійному списку по виборчому округу №2 (Тернопільська обєднана громада).

    Народилась 18 лютого 1979 року в смт. Великі Бірки, Тернопільського району, Тернопільської області. Громадянка України. Освіта вища. Одружена. З чоловіком виховуємо двох дітей.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#оксана_притула #партія_батьківщина #великі_бірки #номер_три
Останні новини
Оголошення
live comments feed...