"Матір двох синочків": в українки стався крововилив у мозок в Туреччині, небайдужих благають про допомогу (ФОТО)

"Матір двох синочків": в українки стався крововилив у мозок в Туреччині, небайдужих благають про допомогу, Георгій Шевчук

Небайдужих просять допомогти Зоряні (Семенюк) Святківській, яка поїхала відпочивати в Туреччину і там у неї трапився крововилив в мозок. Саме в Анталії зробили їй операцію, здійснивши трепанацію черепа.

Як інформує "RZ", про це повідомляє у facebook Надія Пав'юк.

"Ця прекрасна дівчина, чудова мама, добра і надійна людина, сьогодні потребує нашої молитви та допомоги. Зоряна зараз знаходиться в комі, але продовжує боротися за життя. Вона з чоловіком поїхали відпочивати в Туреччину і стався крововилив в мозок, в Анталії їй зробили операцію, трепанацію черепа, стан дуже критичний.

Будь ласка, допоможіть врятувати життя Зоряни, її чекають вдома двоє синів, мама!!! Молитва від серця, віра, підтримка кожного з нас – дуже важлива! Чоловік має з собою картку 5169 3075 0814 9312 на Семенюк Зоряна Борисівна, призначення платежу "благодійність" (обов’язково, щоб не заблокували карту, адже це єдиний спосіб передати кошти).

Родина буде вдячна кожній гривні, адже в понеділок потрібно оплатити частину коштів за лікування. Не бійтеся дати мало, бо мало це більше ніж нічого",- повідомляє Надія Павюк.

Інсульт допомога_молодій_українці
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі