• Головна
  • "Не через вибори": у МОЗ прогнозують зростання кількості випадків коронавірусу
14:15, 26 жовтня 2020 р.

"Не через вибори": у МОЗ прогнозують зростання кількості випадків коронавірусу

Найближчим часом в Україні очікується зростання випадків коронавірусної інфекції. Утім, це не пов'язано з проведенням місцевих виборів.

Про це виконуючий обов'язки генерального директора Центру громадського здоров'я Ігор Кузін повідомив у коментарі РБК-Україна. Він зазначив, що під час виборів на виборчих дільницях виконувалися всі рекомендації МОЗ.

"Вибори - це, звичайно ризикована операція. Велика кількість людей, які контактують між собою, але все норми, всі рекомендації МОЗ суворо виконувалися. Тому, я не думаю, що спалах буде пов'язаний з виборами", - сказав Кузін.

Проте, за його словами, в цілому в Україні спостерігається тенденція до збільшення випадків захворювання COVID-19.

"Будемо очікувати прогнозованого зростання, але це не пов'язано безпосередньо з виборчим процесом", - впевнений Кузін.

У МОЗ повідомили, що поки не планують переглядати критерії прогнозування.
"У нас кілька груп прогнозування: одна в Київській школі економіки, інша в НАН, є інститут математики та прогнозування, є кілька ініціативних груп вчених. І ця інформація стікається, як в Центр громадського здоров'я, так і в МОЗ, і, як правило, при аналізі декількох джерел інформації ми будемо обговорювати ризики ", - додав Кузін.

Нагадаємо, раніше головна санітарна лікарка Тернопільської області Оксана Чайчук заявила, що після виборів епідеміологічна ситуація з коронавірусом може таки погіршитися. Адже голосувати, за її словами, ймовірно, приходили як безсимптомні носії, так і ті, хто знає про свій COVID-19. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#коронавірус #випадок #кількість_хворих #статистика #вибори
Оголошення
live comments feed...