Семеро неоформлених працівників виявили в одному з центральних кафе Тернополя

На Тернопільщині інспектори праці виявили, що усі працівники закладу громадського харчування працювали без оформлення трудових відносин.

Інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області провели інспекційне відвідування у місцевого роботодавця, який здійснює підприємницьку діяльність у закладі громадського харчування та промисловому магазині, щодо дотримання ним законодавства про працю та задокументували факт використання незадекларованої праці.

Як повідомила інспектор праці Світлана Бойко, виявлено, що у закладі громадського харчування, розташованому у центральній частині обласного центру, роботодавець не оформив трудові відносини з жодним працівником. Семеро юнаків та дівчат проходили так зване "стажування" у цьому закладі на різних посадах: адміністратора, офіціантів та кухарів.

Окрім того, інспектори праці виявили, що згаданий роботодавець, здійснюючи підприємницьку діяльність у промисловому магазині, використовував працю також продавця без оформлення з ним трудових відносин.

За результатами інспекційного відвідування до підприємця вживаються заходи відповідно до наданих повноважень.

Нагадаємо, інспектори праці Управління Держпраці у Тернопільській області активно проводять заходи державного контролю у тих роботодавців, які мають високі ризики використання незадекларованої праці. За фактичний допуск працівника до роботи без належного оформлення трудових відносин передбачено адміністративну, фінансову та кримінальну відповідальність.

трудовий_договір працівник податкова держпродспоживслужба перевірка стажування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі