• Головна
  • На Тернопільщині жінка ледь не задихнулася через... таблетку
13:17, 3 листопада 2020 р.

На Тернопільщині жінка ледь не задихнулася через... таблетку

На Тернопільщині жінка ледь не задихнулася через... таблетку

20-річна жінка ледь не померла через таблетку.

2 листопада о 10.54 районна бригада швидкої виїжджала у с. Краснолука Лановецького району, де надавала допомогу 20-річній пацієнтці.

Про це Терміново повідомив генеральний директор центру екстреної медичної допомоги Тернопільщини Михайло Джус. Молода жінка подавилася таблеткою «Ібупром».

Зі слів її тітки, дівчина ковтнула таблетку, закашлялася й почала важко дихати. Зі стороннім тілом у глотці пацієнтку, після наданої допомоги, шпиталізовано у Лановецьку райлікарню.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#швидка #таблетка
Останні новини
ТОП новини
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення