
11:28, 4 листопада 2020 р.
Коронавірус не дозволив тернопільським баскетболістам зіграти черговий матч

Уся столична баскетбольна команда ”Будівельник” суперник для БК “Тернопіль” захворів на коронавірус.
Відповідно, гру з київською командою, яка мала відбутися 4 листопада в Тернополі, перенесено на невизначений термін. Сьогодні ж у клубі повідомили, що захворіла вся команда.
Свій наступний матч Тернопіль зіграє вже 8 листопада з іншою столичною командою на виїзді. Команда активно готується до зустрічі з лідером Суперліги Київ-Баскетом.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
09:23, 23 червня
10
10:09, 22 червня
11:14, 12 червня
353
15:12, 22 червня
12:38, Вчора
26