• Головна
  • Тернополянин показав, як новий теплохід "Сигма" проходить під Білецький мостом (ВІДЕО)
10:30, 11 листопада 2020 р.

Тернополянин показав, як новий теплохід "Сигма" проходить під Білецький мостом (ВІДЕО)

Новий тернопільський теплохід "Сигма" здійснив чергове успішне проходження під Білецьким мостом.

Про це розповів на своїй Фейсбук-сторінці тернополянин Антон Марчевський.
Нагадаємо, що цього сезону на Тернопільському ставі курсувало не два, а три теплоходи: "Капітан Парій", "Герой Танцоров" та "Сигма".

Останній купили в Запоріжжі. В експлуатації він був пів століття. Маршрут "Сигми" – від центрального причалу до Пронятина.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#сигма #міст #відео
Останні новини
ТОП новини
"ТЦК шукає 60-річних чоловіків з 5-ма професіями, щоб відправити служити у ці місця": пенсіонери і нові правила мобілізації
"Ціна на світло з 1 червня оприлюднена": уряд затвердив у 2 рази дешевший тариф, але за однієї умови
"Пенсійне посвідчення перестане діяти, нові правила на підході": в Україні скасовують безоплатний проїзд для пільговиків
"Залиште на 30 хвилин це на сковорідці – і нагар злізе сам": унікальний лайфхак для чищення без хімії й тертя
Оголошення