• Головна
  • Троє уродженців Тернопільщини потрапили до ТОП-100 найвпливовіших людей України (ФОТО)
15:28, 2 січня

Троє уродженців Тернопільщини потрапили до ТОП-100 найвпливовіших людей України (ФОТО)

Троє уродженців Тернопільщини потрапили до ТОП-100 найвпливовіших людей України (ФОТО)

Що б хто не говорив, а минулий рік був справді особливим. Газета «Вісті» опублікувала традиційний "Топ-100 найвпливовіших в Україні людей і явищ", який справді відрізняється від усіх попередніх. До слова, у рейтинг потрапили і троє уродженців Тернопілля.

Зростання впливу західних партнерів і посилення регіонів примножилися на наростаючий економічна криза і пандемію, до якої виявилася не готова жодна країна. Саме тому вершину рейтингу "Топ-100 найвпливовіших в Україні людей і явищ" від "Вістей" очолює саме Covid-19. Але це далеко не остання "родзинка".

Отож, найвище в рейтингу серед наших земляків піднявся олігарх Дмитро Фірташ. Він на 57 місці. У порівнянні з минулим роком, він втратив аж 19 позицій у ТОПі.Хімічна промисловість - основний актив бізнесмена - в Україні переживає не найкращі часи. А ім'я Фірташа все більше асоціюється з судовими позовами. ФБР розслідувало його справу дев'ять років. Українського бізнесмена підозрюють у дачі $ 18,5 млн хабара індійським чиновникам за отримання дозволу на розробку титанових родовищ в індійському штаті Андхра-Прадеш. Але олігархові вдалося уникнути екстрадиції в США, і він продовжує жити у Відні.

66-ий у цьому почесному списку — перший віце-спікер Верховної Ради — Руслан Стефанчук, який народився у Тернополі. Щодо місця в рейтингу, то минуло річ він мав значно кразщі позиції, а от у 2020-му опустився на 23 сходинки вниз.Юрист, правознавець і перший віце-спікер Верховної Ради залишається у владній обоймі, нехай і не дуже відчутно. Він бере участь в "стратсессіях" в Офісі президента, напрацюванню рішень в частині локдауна. Стефанчук грав в КВН, де і познайомився з нинішнім президентом. У 2017 році він претендував на посаду судді Верховного суду, але не склалося.

Гуморист, ведучий та ноумен з Тернопільщини Сергій Притула у ТОПі —98-ий. Попереднього року його у рейтингу не було взагалі.
Шоумен в цьому році намагався стати мером Києва, балотуючись від партії "Голос", і в підсумку посів третє місце. У минулому році Притула балотувався до Верховної Ради, але теж не пройшов.Тоді  багато говорили про те, що біографію шоумену зіпсувала теща Лілія Сопельник. Мама його дружини на високій швидкості заднім ходом в'їхала в дев'ятирічного хлопчика і його маму, через що обидва потрапили в лікарню. Шоумена запідозрили в бажанні все "повирішувати", щоб теща не постраждала. Але сам він заявив, що лише допоміг їй з адвокатом.
Повний рейтинг «Топ-100 найвпливовіших в Україні людей і явищ» можна переглянути на сайті "Вістей".

#топ #вплив #рейтинг #сергій_притула #руслан_стефанчук #дмитро_фірташ

Коментарі

Оголошення
live comments feed...