Чи буде вакцинація від COVID-19 у переліку обов'язкових для відвідин школи: відповів освітній омбудсмен

Питання включення вакцини від коронавірусу до списку обов'язкових для школярів наразі не є на порядку денному, оскільки, передусім, наразі експорт Covishield призупинено. Та й поки вакцину не вводять молодшим 16-18 років.

Про це сказав освітній омбудсмен Сергій Горбачов, повідомляє ТСН.ua. За його словами, занепокоєння батьків щодо можливої реакції після вакцинації у дітей він розуміє, але наголошує, що саме щеплення є "найпершим інструментом, аби забезпечити громадське здоров’я".

"Це дуже дратівлива тема. І я чудово розумію батьків, які переймаються здоров’ям дитини, її самопочуттям, і ставляться з певною не довірою (до вакцини. – Ред.). Але є наука, є доказова медицина, є світовий досвід, зокрема, правовий, який говорить про те, що формування колективного імунітету проти епідемічних хвороб, інфекційних, є найпершим інструментом, аби забезпечити громадське здоров’я", - зауважив Горбачов.

На запитання, чи буде додано щеплення від коронавірусу до списку обов’язкових для школярів, освітній омбудсмен сказав: "Я думаю, це рішення мають ухвалювати лікарі. Але, я думаю, це було б правильно. Але ми бачимо, що на тлі останніх повідомлень про заборону експорту вакцин.. у нас ще дуже багато попереду, щоб цього досягти (вакцинації школярів. – Ред.)". Більше читайте тут: https://tsn.ua/exclusive/chi-bude-vakcina-vid-covid-19-u-pereliku-obov-yazkovih-scheplen-dlya-vidvidin-shkoli-vidpoviv-osvitniy-ombudsmen-1751524.html

вакцинація школярі календар_щеплень діти
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі