Відсьогодні у Тернополі діють нові карантинні обмеження: перелік усіх заборон

Від сьогодні  на території Тернопільської громади запроваджують нові карантинні обмеження.

Рішення посилити карантин ухвалили на засіданні міського оперативного штабу, враховуючи ріст захворюваності на COVID-19, пише сайт Тернополяни.

Заклади громадського харчування. Від сьогодні заборонена робота закладів громадського харчування (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо) після 22 та до 7 години. Розрахункові операції не можна проводити після 21-шої. Не стосується обмеження закладів, які здійснюють адресну доставку та працюють на винос.

Робота таксі. Перевезення пасажирів в таксі дозволили здійснювати в засобах індивідуального захисту та у кількості не більше трьох пасажирів або в межах однієї сім’ї з дітьми в легкових автомобілях.

Школи, виші, садки. З 29 березня учні 5-11 класів навчатимуть дистанційно, 1-4 класів – у звичному режимі. Також на дистанційне навчання переходять заклади позашкільної та професійної (професійно-технічної) освіти. Крім цього, в закладах освіти заборонили проведення масових заходів (освітніх, наукових, свят, вистав, тощо) за участю здобувачів освіти з більш ніж однієї групи (класу) та за присутності глядачів (відвідувачів). Заклади дошкільної освіти будуть працювати, але з дотриманням протиепідемічних заходів.

Додаткові обмеження починають діяти з понеділка, 29 березня. Ознайомитися з рішенням міського оперативного штабу можна тут.
Нагадаємо, що зараз Тернопільщина перебуває у "помаранчевій" зоні. До "червоної" зони віднесені Житомирська, Закарпатська, Івано-Франківська, Київська, Чернівецька, Сумська, Одеська, Львівська, Миколаївська області та Київ. Загальнонаціональний локдаун можуть запровадити, якщо більшість областей будуть у "червоній" зоні. Помаранчевий рівень, в якому зараз перебуває Тернопільська область, встановлюється після жовтого і свідчить про ускладнення епідемічної ситуації. Він сигналізує про небезпеку наближення до червоного рівня. На червоному рівні передбачається введення жорстких карантинних обмежень, які діяли під час січневого локдауну.

коронавірус обмеження пенсіонери пасажири
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі