Чи введуть найближчими днями повний локдаун в Україні, розповів Віктор Ляшко

Питання введення повного локдауну наче "висить у повітрі" - одні його вимагають, інші - моляться, щоб його не ввели. Головний державний санітарний лікар Віктор Ляшко поки що виключає введення загальнонаціонального локдауну в Україні. За його словами, сьогодні українська медична система справляється з навантаженням.

Про це йшлося в ефірі програми «Свобода слова» на каналі ICTV.
«Маємо 11 областей в червоному рівні. Наближаються нові області також в червоний рівень. Чи варто вводити загальнодержавний карантин? Поки що система охорони здоров’я справляється з навантаженням і … є позитивний результат», — сказав Ляшко.

Він пояснив, що зимовий локдаун вводився в Україні для того, щоб відсунути хвилю коронавірусу, яку прогнозували у лютому.

«У лютому сплеску не було, він зсунувся на березень. Є ряд факторів про які ми говорили, не можна передбачити, як змінюватиметься вірус. Ми не будемо вводити жорстких обмежень, поки медична система не буде близька до колапсу», — наголосив санлікар.
Зазначимо, до цього у Міністерстві охорони здоров’я говорили, що загальнонаціональний локдаун введуть, якщо понад 13 областей країни опиняться у «червоній» зоні карантину. На сьогодні таких областей 11. У регіонах, які опинилися у «червоній» зоні, діють найбільш жорсткі обмеження.

локдаун вакцина вакцинація коронавірус віктор_ляшко карантин зонування
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі