• Головна
  • "Наших хлопців ложать, як м'ясо, колонами запускають": полонений окупант розповів про втрати серед своїх (ВІДЕО)
11:42, 4 березня 2022 р.

"Наших хлопців ложать, як м'ясо, колонами запускають": полонений окупант розповів про втрати серед своїх (ВІДЕО)

"Наших хлопців ложать, як м'ясо, колонами запускають": полонений окупант розповів про втрати серед своїх (ВІДЕО)

ЗСУ продовжують брати у полон російських окупантів. Полоненому  військовому із РФ дали зателефонувати батькам, він розповів про втрати серед своїх і розплакався.

Відео розмістив у мережі "Телеграм" Олесій Гончаренко.

"Тут таке відбувається.. Нас не б'ють, погодували, перевдягли. Ми по болотах 4 дні бігали, мерзли. Наших пацанів тут кладуть, як м'ясо колоннами запускають. Тут міста рушаться, діти гинуть. Зі мною добре поводяться, вони, виявляється, хороші люди", - розповів плачучи окупант.


Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#полонений #окупант #росія #війна #дзвінок #агресія
Останні новини
ТОП новини
"Шквали, град і потужна гроза": в області України суне несамовита негода, синоптики попередили про дощі та туман
Бронювання більше не гарантує захисту: повістки в Україні почали отримувати навіть ті, хто має відстрочку
"З 1 липня пенсію максимально збільшать для цих категорій українців": виплати зростуть дуже сильно вже незабаром
"ТЦК знайшли спосіб оштрафувати всіх чоловіків, штрафи збільшать у 2 рази": нові правила мобілізації, повістки та ВЛК
Оголошення