
10:21, 23 вересня 2024 р.
У Тернополі водійка збила хлопчика на пішохідному переході

Сьогодні, 23 вересня, у Тернополі трапилася аварія з потерпілими. Водійка на “Фольксвагені” збила хлопчика, який з велосипедом переходив дорогу по пішохідному переході.
ДТП сталася біля церкви Петра і Павла, що на Алясці. За попередніми даними, жінка за кермом автомобіля збила хлопчика, який переходив дорогу з велосипедом. На місці події працювала поліція та швидка. Дитину забрали до лікарні для надання медичної допомоги. Обставини аварії з’ясовують правоохоронці.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
17:00
ТОП новини
Оголошення
11:38, 23 червня
11:37, 23 червня
18:05, 20 червня
18:05, 20 червня
16:59, 17 червня