
19:42, 14 листопада 2024 р.
Спортсмен з Тернополя здобув срібло на Чемпіонаті світу зі змішаних бойових мистецтв

Тернополянин Богдан Волошин виборов срібну медаль на Чемпіонаті світу з ММА серед дорослих у ваговій категорії 79,4 кілограма. Змагання відбувалися з 5 по 10 листопада в столиці Узбекистану Ташкенті.
Про це Богдан написав на своїй facebook-сторінці
“Ми завжди налаштовані на перемогу, але не завжди все виходить з першого разу. З кожними змаганнями показуємо великий прогрес, тому продовжуємо працювати далі. Коли прийде час, ми заберемо золото на чемпіонаті світу”, - йдеться у дописі.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Оголошення
10:09, 22 червня
15:07, 22 червня
17:16, 24 червня
12:39, 25 червня
16
12:04, 19 червня