• Головна
  • Спортсмен з Тернополя здобув срібло на Чемпіонаті світу зі змішаних бойових мистецтв
19:42, 14 листопада 2024 р.

Спортсмен з Тернополя здобув срібло на Чемпіонаті світу зі змішаних бойових мистецтв

Спортсмен з Тернополя здобув срібло на Чемпіонаті світу зі змішаних бойових мистецтв

Тернополянин Богдан Волошин виборов срібну медаль на Чемпіонаті світу з ММА серед дорослих у ваговій категорії 79,4 кілограма. Змагання відбувалися з 5 по 10 листопада в столиці Узбекистану Ташкенті.

Про це Богдан написав на своїй facebook-сторінці

“Ми завжди налаштовані на перемогу, але не завжди все виходить з першого разу. З кожними змаганнями показуємо великий прогрес, тому продовжуємо працювати далі. Коли прийде час, ми заберемо золото на чемпіонаті світу”, - йдеться у дописі.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ММА #волошин #спортсмен #срібло #чемпіонат #світу
ТОП новини
"Пенсіонери на вулицях опиняться в руках ТЦК, остаточне рішення щодо призову літніх чоловіків": мобілізація, повістки і ЗСУ
Подвійна трагедія: на Тернопільщині в один день померло подружжя, яке прожило разом 34 роки
Посилена мобілізація з 1 січня накриє цілі натовпи, ТЦК чекатиме з рейдами масово у цих 6-х місцях: нові правила, повістки
"Хотів продати крадене, приховавши нестачу": на Тернопільщині викрили водія, який розбавив азотні добрива водою
Оголошення