• Головна
  • В Тернополі ДАІ божиться, що на “ксіви” не зважає
17:26, 7 лютого 2011 р.

В Тернополі ДАІ божиться, що на “ксіви” не зважає

Починаючи від громадських помічників ДАІ, потім при ДАІ були автоклуби. Були різного роду перепустки, які видавались, Кабінетом Міністрів, депутатам, їхнім помічникам та інші. Водії показували їх інспекторам і навіть якщо було порушення правил дорожнього руху, протокол про адмінпорушення не складався – розповів Микола Лецкалюк.

У 2005 році Указом Президента такі перепустки були ліквідовані. А працівники Державтоінспекції сотнями вилучали у водіїв посвідчення, що надавали право переваги учасникам дорожнього руху. Однак на сьогодні залишилась низка осіб, яким все-таки дозволено їздити під знак.

Згідно із чинним законодавством і Правилами дорожнього руху, якщо людина працює в зоні заборонного знаку, якщо вона там проживає чи обслуговує підприємство, установи, які там є, вона має право заїхати в дану зону, під даний заборонний знак. Але жодних перепусток для цього, зрозуміло, не видається – наголошує Микола Лецкалюк.

За минулий рік тернопільські ДАІ-шники вилучили близько 10 різноманітних перепусток. До речі, деякі водії, щоб уникнути покарання, пред’являють візитки високопосадовців. Але інспектори на це не зважають, вилучають їх і рапортом повідомляють про такий факт керівництво ДАІ.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...