• Головна
  • У Тернополі відбудеться обласний конкурс юних піаністів
16:18, 14 лютого 2011 р.

У Тернополі відбудеться обласний конкурс юних піаністів

Обласний конкурс юних піаністів ім. В. Барвінського відбудеться в Тернополі 26 лютого. Свої навики і талант продемонструють діти віком від 7 до 13 років. Захід проводять в музичній школі №1 з метою підтримки обдарованих дітей.

Музичний конкурс проводять вже восьмий рік поспіль. Захід започаткували в лютому в 2004 році. Оскільки 20 лютого відзначають день народження відомого українського композитора Василя Барвінського. Саме його вважають фундатором музичної школи №1.

- Свого часу Василь Барвінський керував Львівським музичним інститутом ім. Лисенка. Тоді це був перший навчальний український заклад, – розповідає старший викладач фортепіанного відділу музичної школи №1 Ірина Одобецька. -  А в 1929 році на Західній Україні відкрили філіали інститут , зокрема і в Тернополі.

- Василь Барвінський – організатор професійного музичного навчання на Західній Україні, – додає пані Ірина.

- Понад усе він бажав навчати діток музики рідною мовою. Він виховав чимало українських композиторів, співаків та музикантів.

- Конкурс проводимо з метою виявлення обдарованих діток. Маленькі учасники  приїжджають до нас з віддалених районів області. Щороку бажаючих показати свої навики збільшується. Раніше конкурс проводили для учнів молодших класів по класу фортепіано від 7 до 12 років. Цьогоріч вікову категорію учасників розширили – до 13 років, – зауважує Ірина Одобецька. – Захід передбачає програму, яка передбачає виконання трьох музичних творів українських авторів, зокрема і Василя Барвінського.

Всі учасники обласного конкурсу юних піаністів отримають подарунки.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
live comments feed...