• Головна
  • "Те, що відбувається в Києві, може повторитися на заході": мер Івано-Франківська попередив про складну осінь
10:59, Сьогодні

"Те, що відбувається в Києві, може повторитися на заході": мер Івано-Франківська попередив про складну осінь

"Те, що відбувається в Києві, може повторитися на заході": мер Івано-Франківська попередив про складну осінь

Міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків звернувся до жителів громади з важливим закликом: серйозно ставитися до сигналів повітряної тривоги. Він підкреслив, що події, які зараз відбуваються в Києві через масовані атаки з боку Росії, можуть повторитися і в західних областях України.

Цю інформацію мер озвучив у своєму відеозверненні. Марцінків зазначив, що, на його думку, найбільш складними місяцями можуть стати вересень і жовтень. Він також акцентував увагу на тому, що місто вже активно готується до можливих викликів.

«Я прогнозую, що десь у вересні-жовтні ситуація може стати надзвичайно складною, і ворог може націлитися саме на захід нашої країни. Не можу розповісти всіх деталей, але ми готуємося до цього виклику. На жаль, нам потрібно посилювати протиповітряну оборону, адже те, що відбувається в Києві, може статися й в західних областях», — сказав міський голова.

Також Руслан Марцінків висловив припущення про можливі провокації з боку Білорусі, хоча конкретних деталей не навів.

За словами мера, наразі для міської влади є два ключові напрямки роботи. Перший — це підготовка інфраструктури до осінньо-зимового періоду, зокрема завершення будівництва котелень. Другий — підтримка сил протиповітряної оборони.

«По-перше, ми маємо підготувати інфраструктуру до зими та добудувати котельні. По-друге, потрібно допомогти протиповітряній обороні, щоб захистити наше місто. Це не зовсім наш обов’язок, але ми дбаємо про це, тому ці завдання надзвичайно важливі», — підкреслив він.

Водночас міський голова зазначив, що найближчим часом не очікує великих обстрілів західних міст. Проте він наголосив, що в умовах повномасштабної війни жодне місто України не може вважатися абсолютно безпечним. У зв'язку з цим Марцінків закликав жителів громади не ігнорувати сигнали повітряної тривоги і щоразу йти до укриттів, адже це може врятувати життя.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#мер Івано-Франківська #обстріли #захід
ТОП новини
"Мобілізація 60-річних чоловіків наближається, ТЦК хоче призвати пенсіонерів з цими ознаками": нові заходи і ВЛК
"ТЦК дали останні 7 днів, нові правила не залишили ухилянтам шансів": кого мобілізують навіть з відстрочкою чи бронню
"Тарифи на газ і світло зростуть з 1 серпня, уряд оновив ціни на комунальні послуги": скільки платитимуть прості люди
Полийте помідори цим у липні: урожай достигне швидше, а плоди будуть великими і солодкими
Оголошення