
18:59, Вчора
Три золота, срібло і бронза: тернопільські веслувальники гучно заявили про себе на Чемпіонаті України

16 - 19 липня в місті Умань проходив фінальний етап командного чемпіонату України з веслування серед вихованців ДЮСШ та СДЮШОР. У масштабних змаганнях взяли участь 35 команд з різних куточків нашої держави, серед яких гідно представили Тернопільщину вихованці місцевої КДЮСШ з водних видів спорту.
За підсумками напруженої боротьби команда Тернопільської міської ради посіла почесне 8-ме місце у загальнокомандному заліку. Проте головним досягненням стали індивідуальні та командні здобутки наших атлетів. Абсолютним лідером змагань став Єгор Гнатюк, який продемонстрував неймовірну витривалість та майстерність, виборовши звання триразового чемпіона України на дистанціях 500, 1000 та 3000 метрів.
Чоловіча команда тернопільських веслувальників також продемонструвала гідний результат на чемпіонаті. Мар’ян Гаврилюк і Денис Перхалюк вибороли срібні нагороди на дистанції 1000 метрів, а на дистанції 2000 метрів у байдарці-двійці стали бронзовими призерами.
До числа фіналістів всеукраїнських змагань також увійшли Валерія П’ясецька, Олексій Павлинів, Глєб Алексєєв та Вікторія Вівчар, які гідно представили Тернопільщину.
Високі досягнення спортсменів стали можливими завдяки професійній роботі тренерів Володимира Гикавого, Анастасії Гикавої та Валентини Кудрявцевої. Їхня наполеглива праця, досвід і підтримка допомогли вихованцям вкотре підтвердити високий рівень тернопільської школи веслування.
Спортсменів і тренерів вітають із успішним виступом та бажають нових перемог і яскравих досягнень на всеукраїнських та міжнародних змаганнях.
Не менш вражаючими були результати жіночої частини команди. Анна Лактіна та Лілія Пейко здобули впевнену перемогу у байдарці-двійці на дистанціях 500 та 1000 метрів. Окрім цього, Анна Лактіна поповнила свою скарбничку нагород бронзовою медаллю у заїзді байдарок-одиночок на 500 метрів. Також дівчата разом із Тетяною Вощаною вибороли золото в естафеті 3×200 метрів.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
Оголошення
19:33, 16 липня
19:33, 16 липня
19:33, 16 липня
13:53, Вчора