• Головна
  • Мрія, яку відкладав чверть століття: мешканець Тернопільщини закінчив школу у 41 рік (ВІДЕО)
11:00, Сьогодні

Мрія, яку відкладав чверть століття: мешканець Тернопільщини закінчив школу у 41 рік (ВІДЕО)

Мрія, яку відкладав чверть століття: мешканець Тернопільщини закінчив школу у 41 рік (ВІДЕО)

У селі Катеринівка на Тернопільщині сталася історія, яка надихає не опускати руки навіть тоді, коли здається, що шанс уже втрачений. Місцевий житель Максим Мазур отримав свідоцтво про базову середню освіту у 41-річному віці - через чверть століття після того, як школу закінчили його однокласники.

Про це розповідає "Суспільне".

Коли Максим навчався у дев'ятому класі, до завершення навчального року залишалося всього кілька місяців. Проте складні життєві обставини змусили його залишити школу й піти працювати.

"Це була зима, 30 градусів морозу, снігу вище колін, а я ходив у подертих кирзових чоботах. Я змушений був покинути школу і піти заробляти на хліб до інших людей. Вчителі приходили й просили завершити ці два місяці, але в мене тоді не було такої можливості", — розповів Максим.

Минуло 25 років, перш ніж доля дала чоловікові ще один шанс. Директорка Катеринівської гімназії Іванна Харчук запропонувала йому завершити навчання. Максим без вагань погодився, оформив необхідні документи та почав готуватися до екстернату.

Завдяки наполегливості він успішно склав усі необхідні випробування й нарешті отримав омріяний документ про освіту.

Втім, на цьому чоловік зупинятися не планує. Каже, що хоче продовжити навчання й здобути нові знання, адже переконаний: для освіти й розвитку вікових обмежень не існує.

Деталі - у сюжеті "Суспільного":

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#атестат #школа #освіта #тернопільщина
ТОП новини
"Без цього документа більше не оформлять закордонний паспорт і не випустять за кордон": нові правила та відмови
"З 1 серпня ці категорії чоловіків втратять бронювання, ТЦК призвуть їх на фронт": нові правила оформлення відстрочки
"Тариф на світло зросте на 25%, подорожчання товарів через електрику почнеться з 1 серпня": людям назвали нові ціни
До кінця року треба пройти перевірку, інакше виплати припинять: що чекає українських пенсіонерів
Оголошення