У МВС стверджують, що активісти Євромайдану отримують травми від своєї піротехніки

Активісти на Грушевського багато травм отримують саме від своєї піротехніки, стверджують у МВС.

У той же час прес-секретар МВС зазначив, що поведінка правоохоронців стримана Багато травм активісти на Грушевського отримують саме від своєї піротехніки.

"Правоохоронці гранати у натовп не кидають, кидають гранати перед натовпом і це регламентовано, це є у відповідній інструкції. Я хочу звернути вашу увагу, що наші гранати сертифіковані, є відповідні документи. І вони діють у відповідності з технічними нормами. І вони вибухають відразу, як тільки торкаються землі, то є не більше ніж за дві секунди... Щодо тих піротехнічних засобів, які використовують нападники: різноманітні салюти, вибухові пакети, світло-шумові гранати незрозумілого походження... Ми бачимо, що багато травм вони отримують саме від своїх піротехнічних засобів", - заявив в ефірі телеканалу "112 Україна" начальник Управління зв'язків з громадськістю МВС України Сергій Бурлаков.

У той же час прес-секретар МВС додав, що поведінка правоохоронців стримана. "Поведінка правоохоронців, особливо у порівнянні з європейськими колегами, зі світового досвіду - дуже стримана. І міліція максимально утримується від застосування того обсягу сили та спецзасобів, які дозволяє закон. Ми зараз маємо 120 постраждалих працівників міліції та внутрішніх військ, які звернулися за медичною допомогою. 80 людей госпіталізовані", - зазначають у МВС. Також, за словами Бурлакова, є два правоохоронці, у яких важкі травми. У 30 осіб закриті черепно-мозкові травми, струс головного мозку. Термічний опік у 13 осіб. Є і колоті рани, переломи, колото-різані рани.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Коментарі