• Головна
  • Нехай діти граються в багнюці: відкриття вчених приголомшило батьків
10:15, 21 жовтня 2020 р.

Нехай діти граються в багнюці: відкриття вчених приголомшило батьків

Виявилося, що забави, заборонені батьками, дуже навіть корисні для дітей. В європейських країнах відзначають невтішну статистику дитячих захворювань. Більшість з них пов'язано зі слабким імунітетом у дітей.

Однак вчені з Університету Гельсінкі зробили важливе відкриття, яке не тільки допоможе дітям бути більш здоровими, але і пояснює досить високі показники здоров'я в пострадянських країнах. Вчені порекомендували дітям грати в ігри в грязюці. Дослідники рекомендують проводити такі ігри і у дитячих садочках.

Вчені провели експеримент, в якому взяли участь 750 дітей з 10 дитячих садків Фінляндії. Одній групі малюків було запропоновано грати на свіжому повітрі, тісно контактуючи із гразюкою  та пилом. На дитячі майданчики привезли торф, грунт і дерен, і запропонували дітям грати в грязі, стрибати, місити, додавати воду.
Експеримент показав приголомшливий результат. Вчені довели, що діти, які грались в грязюці, будуть здоровішими, ніж їхні однолітки, які цього не роблять. Причина тому-виділення протизапального білка IL10, відповідального за імунорегуляцію. Дослідники пояснили, що в грунті знаходиться величезна кількість бактерій, які потрапляють в організм і стимулюють імунну відповідь.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#здоров'я #гра #дитина #болото
Оголошення
live comments feed...