“Ти міцно спиш, не мучить совість?”: у Тернополі викинули сліпого собачку на вулицю (ФОТО)

Тернополянка Яна Олійник написала у соцмережі, що люди викинули на вулицю собачку, яка не бачить. Дівчина просить максимально поширити, щоб песик знайшов нову родину.

"Питання до того "недогосподар", який вивіз сліпу собаку на трасу-чи ти міцно спиш??? Чи не мучає тебе совість?? Чи ти думаєш, що у Вічності тобі не прийдеться ще раз глянути в ті очі, які ти зрадив??

Мішаня, молодий викинутий песик. Вік два роки, нижче коліна. Прекрасно гуляє на поводку і орієнтується на території. Добре ладить з другими собачками.

Кожен ваш репост-це шанс Мішані знайти ту людину, яка розфарбує його життя кольоровими фарбами!!! Він не побачить,але відчує це своїм великим ❤️ 0961809989", – йдеться у повідомленні у пані Олійник.

“Ти міцно спиш, не мучить совість?”: у Тернополі викинули сліпого собачку на вулицю (ФОТО), фото-1 “Ти міцно спиш, не мучить совість?”: у Тернополі викинули сліпого собачку на вулицю (ФОТО), фото-2 “Ти міцно спиш, не мучить совість?”: у Тернополі викинули сліпого собачку на вулицю (ФОТО), фото-3 “Ти міцно спиш, не мучить совість?”: у Тернополі викинули сліпого собачку на вулицю (ФОТО), фото-4
собака сліпона гсоподар пошук
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію

Коментарі